čtvrtek 7. ledna 2016

Hřejivé kardigany

  Krásné ráno!
Poslední dobou jsem Vás dost zanedbávala a moc se za to omlouvám. A slibuji že to napravím!!! To je jedno z mých novoročních předsevzetí a kvůli pravidelnosti jsem se rozhodla, že články budu dočasně zveřejňovat jednou týdně, než se zase časově srovnám a budu vše stíhat. Jen doufám, že jsem Vás mou neaktivitou moc neodradila. :)
  Dodatečně bych Vám také chtěla popřát zdraví, štěstí, lásku a mnoho úspěchu v letošním roce, ať se Vaše sny stávají zkutečností, a každá překážka je pro Vás jen výzvou ke zdolání. A také hodně originálních úlovků při nákupech. ;) <3
 A teď už k tématu. :) S začátkem nového roku přišla (pro mě krutá)zima.. A tak nadešel čas zachumlat se do něčeho měkoučkého a hřejivého. <3
  Jako většinou (opět) jsem nemohla v obchodech najít nic barevného, nebo materiálem zajímavého, takže jsem byla nucena šít a svou představu tak zrealizovat. :) A dnes Vám svůj výtvor představím. 
  Nejdříve jsem měla v plánu pouze pro sebe obyčejný jednobarevný kardigan z fleesu, který se mi v mint barvě zalíbil nejvíce, ale střih se mi zalíbil natolik, že se s Vámi o pár kousků taky podělím. ;) A navíc Ježíšek se rozhodl nadělit jeden tchýňce, pro kterou jsem šila šedohnědou barvu, která mi v závěru přišla strašně smutná. Tak jsem koumala čím bych to rozjasnila a na nakonec jsem se pokusila na něj vyšít červený"norský vzor", který jsem ještě dozdobila pár flitry a kamínky a na záda jsem přišila červenou stuhu. :) 
  Další  byl pro mou 13-ti letou neteř, které jsem zhotovila kardigan v bledince modré(na fotkách úplně dole- bohužel barva neodpovídá) s jemnou výšivkou sněhových vložek, doplněno o stříbrné kamínky..
  K prodeji jsem však zvolila více univerzální výšivku, tak snad se Vám bude líbit.

Přeji Vám krásný den. :)
  Další barvičky budou už dnes večer v prodeji zde. :)

bohužel bledě modrá nevypadá jako bledě modrá :P
  

2 komentáře:

  1. To je hezký nápad na rychlý dárek. Ideální na Vánoce na chatu nebo domu, kde je chladno.

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji :)
    Já jsem zmrzlá pořád, takže určitě využiji :)

    OdpovědětVymazat